Çin Kamyon Geyik Muhafızı Üretici

Guangzhou Dongsui Oto Aksesuarları ve Yedek Parça Co., Ltd.

 

                                 OEM/ODM—Toptancı

 

Oto dış dekorasyon ürünleri Deer Guard, Bull Bar, Roll Bar vb. 10 yıldan fazla deneyime sahip bir pikap parça üreticisiyiz.Daha fazla ayrıntı ve fiyat danışmak hoş geldiniz.

Söyle: 86-020-31521409

E-posta: info@gzdongsui.com

Haberler

June 22, 2022

Koşu Panosu hakkında.

Kamyonlar ve SUV'lar, 1989 ile 2019 arasında neredeyse %25 oranında büyüyerek, şimdiye kadarki en büyük araçlardır. Bu, aracınız fabrikadan basamaklı panolarla gelmediyse kapınıza girmeyi giderek zorlaştırıyor.Küçük insanlar, çocuklar ve yaşlı yetişkinler için özellikle zordur, o kadar ki NHTSA'nın (Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi) en son verilerine göre, bir araca girerken veya araçtan çıkarken düşmek, çarpma dışı yaralanmaların 1 numaralı nedenidir. .Yılda tahminen 146.000 kişi, araçlara binip araçtan inmesinden kaynaklanan yaralanmalar için hastaneye veya bir acil servisten ziyarete ihtiyaç duyuyor.Bu günde 400 kişi, her gün.Bunu daha güvenli hale getirmek için yapabileceğiniz her şey, özellikle yan basamaklar veya koşu tahtaları kurmak hayatınızı kolaylaştırmakla kalmaz, sizi hastaneye gitmekten kurtarabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Koşu Panosu hakkında.  0

 

Birçok kamyon ve daha büyük araç, satış sonrası marş tahtalarının cıvatalanacağı çerçevede önceden belirlenmiş montaj noktalarına sahiptir.Bu, muhtemelen aracınızı takmak için değiştirmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir, bu evde yapabileceğiniz bir projedir.Doğru deliklere sahip değilseniz, yine de bir set takabilirsiniz, ancak biraz delmeniz ve belki de dişleri yeni bir deliğe sokmanız gerekir.Koşu panolarınızda talimatlar ve bazen bazı araçlar bulunur, ancak bu daha büyük bir projedir.Cıvatalı satış sonrası koşu tahtaları da herhangi bir hasara neden olmadıkça aracınızın garantisini geçersiz kılmaz (İçindekiler Tablosuna bakın).

 

hakkında en son şirket haberleri Koşu Panosu hakkında.  1

 

Koşu tahtaları eklemek istediğinizde üç farklı seçenek vardır: yan basamaklar, koşu tahtaları ve nerf çubukları.Yan basamaklar, bir kapının altına veya bir kamyon kasasına daha iyi erişmenizi sağlamak için cıvatalanan kare veya U şeklinde bir brakettir.Koşu tahtası daha uzundur, genellikle kamyonunuzun kabini boyunca uzanır ve uzun bir basamak veya platform görevi görür.Nerf çubukları genellikle kabininizin uzunluğudur ve arazideyken hasara karşı koruma amaçlıdır.Birçoğu ayrıca kesme adımlarını da içerir.

Hangisini seçeceğiniz hakkında daha fazla bilgi için bir sonraki makalemize bakın, sizin için cevaplayacağız.

 

hakkında en son şirket haberleri Koşu Panosu hakkında.  2

İletişim bilgileri