Çin Kamyon Geyik Muhafızı Üretici

Guangzhou Dongsui Oto Aksesuarları ve Yedek Parça Co., Ltd.

 

                                 OEM/ODM—Toptancı

 

Oto dış dekorasyon ürünleri Deer Guard, Bull Bar, Roll Bar vb. 10 yıldan fazla deneyime sahip bir pikap parça üreticisiyiz.Daha fazla ayrıntı ve fiyat danışmak hoş geldiniz.

Söyle: 86-020-31521409

E-posta: info@gzdongsui.com

Haberler

October 18, 2022

Kamyonetlere neden bull bar takalım?

İyi bir koruma demiri sadece aracı korumakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi görünmesini de sağlar.Ve takılması, aracınızın görünümünü büyük ölçüde iyileştirecek ve bir kaza durumunda sizin için onarım faturalarını önemli ölçüde azaltacaktır. Korozyona, paslanmaya ve darbeye dayanıklı birinci sınıf toz boya ile kaplanmış olan bu koruma demiri, en zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiştir. olası durumlar.

Bu boğa çubuğu size aşağıdakileri sağlar:

(Mükemmel Uyum) Çoğu kamyonet için uyumlu bu boğa çubuğu, tasarımınızı yapabiliriz.

1. Malzeme Türü: Ağır Hizmet Tipi Çelik

2. Yüzey işleme: Dokulu güçlendirilmiş Kaplamalı Bitmiş

3. Ekstra Koruma: Kamyonetinizi vahşi hayvanlardan, yoldan çıkmış sürücüden ve çalılıklardan etkili bir şekilde koruyacak ve darbelerin çoğunu emecektir.

4. Tasarım, rüzgar direncini azaltan aerodinamiği karşılar, Aracınız çubuğu takma konusunda asla bir yük taşımayacaktır.

5. Çok Yönlü İşlevsellik: Bu ağır hizmet tipi boğa çubuğu, daha geniş görünürlük için LED ışıkları monte etmek için kullanılabilir.

6. Korozyona, paslanmaya ve darbeye dayanıklı birinci sınıf toz boya ile kaplanmış olan bu bar, mümkün olan en zorlu durumlara dayanacak şekilde üretilmiştir.

7Kolay cıvatalı kurulum.Delme gerektirmez.

Aksesuarlar Dahil: Tüm bağlantı cıvataları, somunları ve braketleri ile

hakkında en son şirket haberleri Kamyonetlere neden bull bar takalım?  0hakkında en son şirket haberleri Kamyonetlere neden bull bar takalım?  1

İletişim bilgileri